لوگو سامانه

مجله مهارت جو

کارشناس مهارت جو 1 سال پیش

چگونه از مهارت هایمان درآمد زایی کنیم؟ بخش دوم

در قسمت قبل از درآمدزایی به این رسیدیم که باید در رابطه با هنر مد نظرمان ،دوره آموزشی شرکت کنیم. و در این جلسه به این موضوع می پردازیم که چگونه برنامه ریزی کنید تا بتوانید عالی پیش بروید؟

کارشناس مهارت جو 1 سال پیش

چگونه از مهارت هایمان درآمدزایی کنیم

آموزش خیاطی، آشپزی، بافتنی، زیورآلات، چرم دوزی یا مراقبت زیبایی و ... که هر کدام از این ها دنیایی از دوره های آموزشی مجزا و زیر مجموعه دارد.

کارشناس مهارت جو 1 سال پیش

برگزاری دوره های مهارت آموزی ویژه ناشنوایان

یکی از مهم ترین جنبه های عدالت اجتماعی مربوط به ایجاد فرصت های برابر آموزشی برای همه افراد در جامعه است.

نازنین برزگری 1 سال پیش

آموزش بافت یک سبد پارچه ای زیبا با قلاب بافی

امروز به شما عزیزان یاد می دهیم که چطور به کمک کاموا، تریکو، تکه پارچه های دور انداختنی و حتی رومیزی های قدیمی خود یک سبد زیبا ببافید.

مهنا کحالی 1 سال پیش

آموزش نقاشی سیاه قلم رایگان

آموزش نقاشی سیاه قلم شامل چندین مرحله است. در ابتدا، باید ابزارهای لازم برای نقاشی را تهیه کنید. این ابزارها شامل یک قلم سیاه، کاغذ، مداد، پاک کن می‌شوند. سپس، باید با استفاده از مداد، شکل مورد نظر را بر روی کاغذ طراحی کنی

نازنین برزگری 1 سال پیش

آموزش بافتنی گل با قلاب

امروز قصد داریم آموزش بافتنی گل با قلاب را با شما عزیزان در میان بگذاریم. گل های بافته شده با قلاب بسیار کاربردی و زیبا هستند و تمام بافنده ها باید طرز بافت این گل های زیبا را بلد باشند.

نازنین برزگری 1 سال پیش

آموزش بافت پروانه

در این آموزش بافتنی سریع یاد می‌گیرید که چگونه به‌راحتی پروانه ببافید. برای بافت این پروانه فقط یک دایره می‌بافید و کار تمام می‌شود.

کارشناس مهارت جو 1 سال پیش

آموزش کاشت مژه روسی

در آموزش کاشت مژه کوتاه، طی 8 مرحله روند به کارگیری اکستنشن مژه‌های روسی PEP را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر در یک آرایشگاه مژه‌کار هستید، ما به شما اکستنشن‌های مژه حرفه‌ای را توصیه می‌کنیم.

کارشناس مهارت جو 1 سال پیش

آموزش بافت مو

برخی آموزش های بافت مو ساده هستند اما برخی دیگر باید توسط آرایشگر انجام شوند. در این مطلب 7 مدل از شیک ترین آموزش مدل های بافت مو آورده شده است که امیدواریم مورد پسند شما واقع شوند.

عضویت در خبرنامه با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و رویداد ها مطلع شوید.