لوگو سامانه

مجله مهارت جو

کارشناس مهارت جو 3 ماه پیش

چگونه از مهارت هایمان درآمد زایی کنیم؟ بخش دوم

در قسمت قبل از درآمدزایی به این رسیدیم که باید در رابطه با هنر مد نظرمان ،دوره آموزشی شرکت کنیم. و در این جلسه به این موضوع می پردازیم که چگونه برنامه ریزی کنید تا بتوانید عالی پیش بروید؟

کارشناس مهارت جو 3 ماه پیش

چگونه از مهارت هایمان درآمدزایی کنیم

آموزش خیاطی، آشپزی، بافتنی، زیورآلات، چرم دوزی یا مراقبت زیبایی و ... که هر کدام از این ها دنیایی از دوره های آموزشی مجزا و زیر مجموعه دارد.

کارشناس مهارت جو 4 ماه پیش

برگزاری دوره های مهارت آموزی ویژه ناشنوایان

یکی از مهم ترین جنبه های عدالت اجتماعی مربوط به ایجاد فرصت های برابر آموزشی برای همه افراد در جامعه است.

نازنین برزگری 4 ماه پیش

آموزش بافت یک سبد پارچه ای زیبا با قلاب بافی

امروز به شما عزیزان یاد می دهیم که چطور به کمک کاموا، تریکو، تکه پارچه های دور انداختنی و حتی رومیزی های قدیمی خود یک سبد زیبا ببافید.

مهنا کحالی 4 ماه پیش

آموزش طراحی سیاه قلم

یکی از مهمتین عوامل ایجاد کردن زیبایی های بصری استفاده از کنتراست یا همان تضاد است. حال امروز به بررسی هنری از زیرشاخه های نقاشی به نام سیاه قلم خواهیم پرداخت

نازنین برزگری 4 ماه پیش

آموزش بافتنی گل با قلاب

امروز قصد داریم آموزش بافتنی گل با قلاب را با شما عزیزان در میان بگذاریم. گل های بافته شده با قلاب بسیار کاربردی و زیبا هستند و تمام بافنده ها باید طرز بافت این گل های زیبا را بلد باشند.

نازنین برزگری 4 ماه پیش

آموزش بافت پروانه

در این آموزش بافتنی سریع یاد می‌گیرید که چگونه به‌راحتی پروانه ببافید. برای بافت این پروانه فقط یک دایره می‌بافید و کار تمام می‌شود.

کارشناس مهارت جو 4 ماه پیش

آموزش کاشت مژه روسی

در آموزش کاشت مژه کوتاه، طی 8 مرحله روند به کارگیری اکستنشن مژه‌های روسی PEP را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر در یک آرایشگاه مژه‌کار هستید، ما به شما اکستنشن‌های مژه حرفه‌ای را توصیه می‌کنیم.

کارشناس مهارت جو 4 ماه پیش

آموزش بافت مو

برخی آموزش های بافت مو ساده هستند اما برخی دیگر باید توسط آرایشگر انجام شوند. در این مطلب 7 مدل از شیک ترین آموزش مدل های بافت مو آورده شده است که امیدواریم مورد پسند شما واقع شوند.

عضویت در خبرنامه با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و رویداد ها مطلع شوید.