لوگو سامانه

سوالاتِ متداول

مهارت جو پل ارتباطی بین آموزشگاه دار ها یا مربیانی هست که اقدام به برگزاری دوره های مهارتی یا هنری کردند با افرادی که به دنبال کسب آموزش مهارت یا فن و حرفه ای هستند.

برای ثبت آموزشگاه و تعریف و تبلیغ دوره های آموزشی خود در سایت مهارت جو کافی هست از طریق لینک زیر اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

بله. سایت مهارت جو این امکان را برای تمامی آموزشگاه دار ها و مربیان و موسسات هنری فراهم کرده است تا از این طریق بتوانند دوره های آموزشی خود را تبلیغ کرده و جذب فراگیر داشته باشند. شما ممکن است از قبل در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام یا تلگرام دوره های آموزشی خود را تبلیغ کرده باشید و به فروش رسانده باشید سایت مهارت جو می تواند راهکار جدیدی برای شما باشد با زیرساخت داخلی که در شرایط تحریم و قطع شدن اینترنت همیشه در دسترس فراگیران شما است.

بله. شما می توانید با استفاده از بنر های تبلیغاتی سایت مهارت جو در صفحه اصلی اقدام به معرفی دوره های آموزشی خود کنید. این تبلیغات شامل هزینه می باشد. برای ثبت درخواست خود از طریق لینک زیر اقدام کنید.

در سایت مهارت جو فقط دوره های مهارتی ، فنی و هنری تعریف می شود و دوره های آکادمیک یا تئوریک ارائه نخواهد شد.

باتوجه به اینکه زیرساخت های فنی سایت مهارت جو در داخل کشور می باشد و از سرورهای ایرانی برای میزبانی داده های شما استفاده می شود لذا اینترنت مصرفی مشاهده ویدیو های آموزشی یا دانلود آنها به صورت نیمه بها می باشد و در شرایط قعطی اینترنت نیز باتوجه به استفاده از زیرساختی داخل کشور فیلتر نمی شود.

مهارت جو از ابزار دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغات دوره های آموزشی استفاده می کند که زیر فعالیت های آن در سند استراتژی بازاریابی سایت مهارت جو آمده است.

ثبت آموزشگاه در سایت مهارت جو شامل هیچ هزینه اولیه ای نخواهد شد و استفاده از خدمات آن کاملا رایگان می باشد.

به ازای فروش هر دوره آموزشی به فراگیران از طریق بستر درگاه اینترنتی سایت مهارت جو 15 درصد به عنوان کارمزد خدمات سایت به مهارت جو تعلق می گیرد و مابقی به حساب مدیر آموزشگاه واریز خواهد شد.

بله شما می توانید کلاس ها یا رویداد های آنلاین خود را از طریق زیرساخت اسکای روم یا ادوبی کانکت برگزار کنید.

در سایت مهارت جو امکان تعریف سه شیوه برگزاری دوره وجود دارد: مجازی، حضوری یا تلفیقی در شیوه مجازی شما می توانید محتوای دوره آموزشی خود را که می تواند شامل ویدیو یا فایل باشد داخل سایت مهارت جو به عنوان جلسات آموزشی بارگزاری کنید. در صورت برگزاری دوره به صورت حضوری سایت مهارت جو فرایند ثبت نام آنلاین و دریافت شهریه را انجام می دهد و در نهایت فراگیران باید برای گذراندن دوره به صورت حضوری به آموزشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

یکی از قابلیت های سایت مهارت جو صدور خودکار گواهینامه به شرط قبولی در آزمون یا کسب نمره لازم از مدیر آموزشگاه است. مدیر آموزشگاه می تواند با طراحی آزمون های آنلاین بر بستر مهارت جو بعد از ارزیابی کیفی فراگیران برای آنها گواهینامه با شکل ظاهری متناسب با مجوز خود صادر کند. البته سایت مهارت جو مسئولیتی در قبال اعتبار گواهینامه های صادر شده ندارد.

عضویت در خبرنامه با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و رویداد ها مطلع شوید.