لوگو سامانه

درباره ما

معرفی شرکت و محصول

گروه مهارت جو یکی از زیرمجموعه های گروه بیان نو هست که با هدف توسعه آموزش های مهارتی و کمک به شما برای شناسایی بهترین دوره های مهارتی راه اندازی شده. در مرحله اول هدف ما کمک به افرادیه که به دنبال کسب یک مهارت یا فن و حرفه ای هستن تا بتونن از این طریق کسب و کار خودشون رو راه اندازی کنن.

برای همین مهارت جو تمامی فعالین حوزه آموزشهای مهارتی اعم از آموزشگاه های فنی و حرفه ای و مربیانی که به صورت شخصی اقدام به برگزاری دوره های مهارتی می کنند را گرد هم جمع کرده است تا در یک بستر مشترک اقدام به معرفی دوره های آموزش مهارتی خودشون کنند این دوره ها میتونن به صورت حضوری یا مجازی باشن.

بنابراین سامانه مهارت جو پل ارتباطی بین کارآموزان و آموزشگاه ها هست. کارآموزان میتونن با مقایسه و بررسی شرایط و امکانات آموزشگاه های مختلف و اینکه کدوم شیوه برگزاری (ثبت نام در دوره های حضوری یا دوره های مجازی) براشون مناسب تر هست، بهترین انتخاب رو داشته باشن.

حالا اینجا سامانه مهارت جو بخاطر اینکه مجوز سازمان فنی و حرفه ای کشور رو داره میتونه با همکاری سایر آموزشگاه ها برای فراگیران این دوره ها گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای صادر کنه.

رسالت مهارت جو

اما اینجا پایان کار مهارت جو نیست. ماموریت اصلی مهارت جو فراهم کردن امکان راه اندازی کسب و کار برای شماست.

وقتی که شما مهارت و حرفه مورد علاقه تون رو یاد گرفتید وقت اون رسیده که بتونید از این مهارت تون کسب درآمد کنید. سامانه مهارت جو تضمین میکنه در صورتی که شما مهارتی رو کسب کنید در مدت زمان بسیار اندک صاحب شغل خواهید شد و بیکار نخواهید ماند.

برای همین و در راستای توسعه سامانه در مرحله دوم سامانه مهارت جو، بخش فروشگاه و خدمات راه اندازی خواهد شد که متناسب با مهارتی که کسب میکنین در صورتی که توانایی تولید محصولی رو داشته باشین میتونین از پتانسیل فروشگاه اینترنتی مهارت جو استفاده کنین و غرفه آنلاین خودتون رو راه اندازی کنین و در کمترین زمان اولین سفارشها رو بگیرید و به بازار وصل بشین.

همچنین دوستانی که خدماتی رو یاد گرفتن میتونن از بخش خدمات مهارت جو استفاده کنن و رزومه و عملکرد خودشون رو در این صفحه ایجاد کنن و در یک بازار رقابتی به مشتریانی که نیاز به این خدمات دارن معرفی بشن و بدون دغدغه اجاره مغازه و ... کسب و کار خانگی خودشون رو را ه اندازی کنن.

چشم انداز مهارت جو

سامانه جامع «مهارت جو»، مکانی هست برای کارآفرین شدن. اگر به دنبال یادگیری مهارت، ایجاد و توسعه کسب و کار مورد علاقه تون و یا حتی فروش و صادرات محصولات تون هستین روی کمک مهارت جو حساب کنید.

اینجا یک چرخه کامل ایده تا فروش طراحی شده است تا بدون دغدغه و نگرانی کار و حرفه خودتون رو شروع کنید و در کنار کسب علم و دانش به یک درآمد پایدار برسید.

عضویت در خبرنامه با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و رویداد ها مطلع شوید.