لوگو سامانه
ثبت نام
دیدگاه فراگیران دوره
آموزش چرم دوزی با دست: ساخت دفترچه خاطرات
بازگشت به دوره
نمونه کارها
بازگشت به دوره
جزئیات دوره

آموزش چرم دوزی با دست: ساخت دفترچه خاطرات

نمونه ویدئو از دوره
مجازی
درباره جلسه
آموزش چرم دوزی با دست و آشنایی با مدل های مختلف دفترچه خاطرات

جزئیات جلسه
زمان شروع: درحال بارگیری...
زمان پایان: درحال بارگیری...
تعداد محتوا: 0
مدت زمان جلسه: ۱۰ دقیقه

محتوای جلسه
درباره جلسه
در این جلسه نحوه اندازه گیری چرم و تعدا برگه ها و الگو کشی اموزش داده میشود

جزئیات جلسه
زمان شروع: درحال بارگیری...
زمان پایان: درحال بارگیری...
تعداد محتوا: 0
مدت زمان جلسه: ۲۰ دقیقه

محتوای جلسه
درباره جلسه
در این قسمت با توجه ب مطالب گفته شده دفتر چرمی کلاف بندی کامل شده و به توضیح انواع روش های بست و قفل و خرجکار میپردازیم.

جزئیات جلسه
زمان شروع: درحال بارگیری...
زمان پایان: درحال بارگیری...
تعداد محتوا: 0
مدت زمان جلسه: ۳۰ دقیقه

محتوای جلسه

آموزش چرم دوزی با دست یکی از مهارت های جذابی هست که خانم ها یا آقایون میتوانند به راحتی در خانه انجام دهند. ساخت دفترچه خاطرات چرمی یکی از محصولاتی هست که به سادگی و بدون نیاز به مهارت بالای چرم دوزی بادست می توانید در خانه انجام دهید.

آموزش ساخت دفترچه خاطرات چرمی:

باتوجه به اینکه همه ما انسان ها علاقه داریم که خاطرات زیبای زندگی مان را با جزییات به یاد آوریم و در آینده برای فرزندان یا بستگانمان تعریف کنیم لذا دفترچه خاطرات یکی از هدایای جذاب برای افراد به ویژه دختر خانم ها هست. دختر خانم ها مخصوصا در سنین نوجوانی و جوانی با توجه به فراغت بالی که دارند معمولا بخش زیادی را صرف نوشتن خاطرات روزمره زندگی یا سفر های خود می کنند.

لذا داشتن یک دفترچه خاطرات جذاب و قشنگ که در عین حال محکم و بادوام هم باشد بسیار مهم هست. از طرفی اگر بتوانیم این محصول را خودمان تولید کنیم از نوشتن در آن بسیار بیشتر لذت خواهیم برد.

در این دوره یاد خواهید گرفت که چطور با هنر چرم دوزی با دست می توان یک دفترچه خاطرات جذاب درست کرد. در دوره چرم دوزی با دست آموزش ساخت دفترچه خاطرات چرمی نیاز به مهارت خاصی ندارید و شما می توانید با حداقل ابزارهای چرم دوزی با دست این دوره را فرا بگیرید.

حتی می توانید بعد از درست کردن چند نمونه از این محصول و نمایش آن به فایل و بستگان خود یا هدیه دادن آن در مناسبت های مختلف مثل تولد به دوستان تان هنر خود را معرفی کنید و سفارش های بیشتری برای ساخت و کسب درآمد دریافت کنید.

در صورتی که توانایی کار در فضای مجازی را داشته باشید می توانید به سادگی یک غرفه آنلاین در پلتفرم های مختلف از جمله باسلام ایجاد کنید و عکس های محصول خود را در آن به نمایش بگذارید و سفارش های بیشتری را دریافت کنید و به این ترتیب یک کسب و کار خانگی کوچک داشته باشید.

همچنین برای اینکه بتوانید تنوع محصولات چرم دوزی با دست خود را افزایش دهید پیشنهاد میکنم دوره های زیر را هم ثبت نام کنید:

آموزش محصولات پایه چرم دوزی با دست

آموزش اصول اولیه چرم دوزی با دست از صفر تا صد

در دوره آموزش چرم دوزی با دست چه یاد خواهیم گرفت؟

در این دوره شما با انواع مدل های مختلف دفترچه جهت ایده آشنا خواهید شد. در جلسه دوم نحوه اندازه گیری چرم و تعداد برگه ها و الگوکشی آموزش داده می شود. در ادامه جلسه آخر باتوجه به مطالب گفته شده دفتر چرم کلاف بندی شده و به توضیح انواع روش های بست و قفل و خرجکار در چرم دوزی با دست می پردازیم.

ارسال دیدگاه
برای ارسال دیدگاه باید ابتدا عضو سامانه باشید.
ورود | ثبت نام
چند لحظه اجازه بده :)

برای ارسال نمونه کار باید فراگیر دوره باشید.
عضویت در خبرنامه با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و رویداد ها مطلع شوید.