لوگو سامانه
ثبت نام
دیدگاه فراگیران دوره
آموزش دوخت سرویس آشپزخانه
بازگشت به دوره
نمونه کارها
بازگشت به دوره
جزئیات دوره

آموزش دوخت سرویس آشپزخانه

نمونه ویدئو از دوره
مجازی
در حال حاضر هیچ برنامه آموزشی برای این دوره دیده نشده است.

اطلاعیه مهم:

دوره در مرحله پیش ثبت نام می باشد و در این مرحله با 60 درصد تخفیف با قیمت 299 هزار تومان پیش ثبت نام می شود و از دو هفته آینده دسترسی به ویدیو ها ایجاد خواهد شد. به محض شروع دوره قیمت اصلی 750 هزار تومان خواهد بود. مدت زمان دوره شامل 6 ساعت ویدیوی آموزشی از مرحله طراحی الگو تا آموزش دوخت می باشد. فایل الگو های آموزش نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت


توضیحات دوره آموزش دوخت سرویس آشپزخانه:

سرویس آشپزخانه پارچه ای یکی از هنرهای زیبای خیاطی به شمار می آید که بسیار کاربردی و بسیار زیباست و مورد پسند خیلی از خانم های خونه و عروس خانومای خوش سلیقه می باشد. سرویس آشپزخانه یکی از وسایلی است که کاربرد زیادی در آشپزخانه هر فرد دارد و همچینن می توانید زیبایی خاصی به آشپزخانه ی ما بدهد. منظور از سرویس آشپزخانه یعنی دم کنی، دستگیره، دستکش فر، نمگیر و … عزیزانی ک ب خیاطی علاقه داشته باشن میتوانند به راحتی وارد حرفه دوخت سرویس سوند و خیلی زود به درآمد خوب برسند.

در دوره سرویس آشپزخانه چه یاد میگیریم:

دوره دوخت سرویس آشپزخانه شامل آموزش این موارد می باشد: ست دمکنی( که سه تایی یا پنج تایی) هستند. و دستگیره های نیم دایره یا مربعی شکل ، و دست کش ست، کاور قابلمه، ساک خرید و نگهداری نان، کیشه نگهداری حبوبات و سبزیجات ، نم گیره چهار لایه و پیش بند دو لایه آموزش داده می شود. شما می تونید از این دوره آموزش کوتاه کسب درآمد کنید

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای کسانی که می خواهند در مدت کوتاه به درآمد برسند

خانم های خانه دار یا علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار خانگی که امکان کار در بیرون را ندارند بهترین گزینه می باشد

باتوجه به اینکه دوخت سرویس آشپزخانه نیاز به ابزار یا تجهیزات خاصی نمی باشد و در اکثر خانه ها چرخ خیاطی وجود دارد شما می توانید به سادگی در منزل مشغول به دوخت سرویس آشپزخانه شده و سفارش دریافت کنید.

از کی می توانند وارد بازار کار بشوند؟

دوره سرویس آشپزخونه از جلسه سوم به بعد می توانید سفارش مشتری بگیرید و کار خودتان را شروع کنید.

این دوره به چه صورت برگزار می شود؟

دوره آموزش دوخت سرویس آشپزخانه به صورت مجازی می باشد و از صفر تا صد آموزش به صورت ویدیو هایی آموزشی تولید شده است و شما به محض ثبت نام در دوره به ویدیو های آن دسترسی خواهید داشت.

ارسال دیدگاه
برای ارسال دیدگاه باید ابتدا عضو سامانه باشید.
ورود | ثبت نام
چند لحظه اجازه بده :)

برای ارسال نمونه کار باید فراگیر دوره باشید.
عضویت در خبرنامه با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و رویداد ها مطلع شوید.